Lista firm z branży : Histopatologia
 
 
Miejscowość :     
Ten symbol oznacza podpisaną umowę z NFZ
 
 
::  
NZOZ UNI-MED CENTRUM MEDYCZNO-STOMATOLOGICZNE
41-200  Sosnowiec
Kukułek  45
tel. 32 785-22-55, 797-97-56, 517-422-112 (wizyty domowe, 10.00-18.00 cały tydzień), 501-857-039 (wizyty domowe,10.00-18.00 cały tydzień), fax: 785-22-56
Url: www.uni-med.com.pl
1. Medycyna rodzinna - lekarze POZ w ramach umowy z NFZ (codziennie 8-18).
2. Chirurgia ogólna (wtorki 15-18) Dr Marcin Świerk - specjalista chirurg.
3. Proktologia (wtorki 15-18) Dr Marcin Świerk - specjalista chirurg.
4. Dermatologia-wenerologia (poniedziałki 9-13,wtorki i czwartki 16-20) Dr Magdalena Datta-Adamczak - specjalista dermatolog-wenerolog
5. Endokrynologia (środy 15-20) Dr Zbigniew Kobylański - specjalista chirurg, specjalista endokrynolog
6. Nefrologia (wtorki 18-20,środy 18-20) Dr hab.n.med. Marcin Adamczak - specjalista chorób wewnętrznych, specjalista nefrolog: konsultacje kliniczne w zakresie chorób wewnętrznych, nefrologii,endokrynologii i chorób przemiany materii, diagnostyka i leczenie nadciśnienia tętniczego, leczenie chorób nerek i nadnerczy, leczenie osteoporozy i innych zaburzeń mineralizacji i struktury kości.
7. Pediatria - w ramach umowy z NFZ (poniedziałki 15-18) Dr Małgorzata Bazarnik.
8. Hipertensjologia (wtorki 18-20,środy 18-20) Dr hab. n. med. Marcin Adamczak - specjalista chorób wewnętrznych,specjalista nefrolog: konsultacje kliniczne w zakresie chorób wewnętrznych i leczenia nadciśnienia tętniczego, leczenie chorób nerek i nadnerczy.
9. Kardiologia (piątki 16-20) Dr Agnieszka Sikora-Puz; diagnostyka EKG, holter EKG i RR, USG serca
10. Laryngologia (środy 17-20) Dr n. med. Piotr Wardas - specjalista otolaryngolog: leczenie chorób ucha, nosa, jamy ustnej, gardła i krtani, leczenie chorób narządów głowy i szyi, diagnostyka endoskopowa, mikroskopowa, tympanometria, audiometria.
11. Urologia (poniedziałki 18-20) Dr n. med. Marcin Szkodny - specjalista chirurg, specjalista urolog: konsultacje lekarskie w zakresie urologii, diagnostyka i leczenia chorób układu moczowo-płciowego- diagnostyka i leczenie kamicy dróg moczowych, leczenie zaburzeń oddawania moczu, diagnostyka i leczenie chorób gruczołu krokowego (przerost prostaty, zapalenie, nowotwory, leczenie zaburzeń erekcji, diagnostyka usg w zakresie urologii, przygotowanie do zabiegów urologicznych w ramach chirurgii jednego dnia.
12. Neurologia (piątki 14-18) Dr n. med. Przemysław Puz - specjalista neurolog: leczenie chorób obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego, leczenie neuropatii (porażenie nerwu promieniowego) i urazów układu nerwowego (przewlekły ból neuropatyczny), leczenie zespołów otępiennych (choroby Alzheimera) i zaburzeń ruchowych(choroby Parkinsona, choroby Huntingtona), leczenie zaburzeń napadowych (padaczka, migrena, zaburzenia snu, leczenie chorób demielinizacyjnych (SM - stwardnienia rozsianego), diagnostyka dopplerowska przepływu krwi w naczyniach szyjnych,wewnątrzczaszkowych (TCD) i układu kręgowo-podstawnego.
13. Psychiatria (środy 18-20)Dr Paweł Czaja: konsultacje w zakresie psychiatrii, diagnostyka i leczenie zaburzeń lękowych, diagnostyka i leczenie depresji, psychoz i reakcji sytuacyjnych, diagnostyka i leczenie zaburzeń snu.
14. Ortopedia (wtorki 10-13) Dr Anna Wojakowska - specjalista ortopeda - traumatolog narządu ruchu: konsultacje w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, diagnostyka rozwojowej dysplazji stawów biodrowych u niemowląt i dzieci, diagnostyka i leczenie wrodzonych oraz nabytych wad i deformacji narządu ruchu, diagnostyka i leczenie zmian wrodzonych i nabytych zniekształceń kręgosłupa, diagnostyka urazów sportowych, zmian przeciążeniowych i schorzeń przewlekłych narządu ruchu, planowanie zabiegów rehabilitacyjnych i leczenia fizykoterapeutycznego po urazach i w przypadkach zwyrodnień.
15. Ortopedia dziecięca (wtorki 10-13) Dr Anna Wojakowska - specjalista ortopeda - traumatolog narządu ruchu: diagnostyka rozwojowej dysplazji stawów biodrowych u niemowląt i dzieci, diagnostyka i leczenie wrodzonych oraz nabytych wad i deformacji narządu ruchu, diagnostyka USG stawów biodrowych (bioderek) u niemowląt.
16. Metabolizm (wtorki 18-20,środy 18-20) Dr hab.n.med. Marcin Adamczak - specjalista chorób wewnętrznych, specjalista nefrolog: konsultacje kliniczne w zakresie chorób wewnętrznych, nefrologii, endokrynologii i chorób przemiany materii.
17. Preluksacja (wtorki 10-13)Dr Anna Wojakowska - specjalista ortopeda - traumatolog narządu ruchu: diagnostyka USG stawów biodrowych (bioderek) u niemowląt.
18. Leczenie bólu (wtorki 9-12,środy 9-12) Dr Piotr Kurpas - specjalista anestezjologii i intensywnej terapii: leczenie bólu przewlekłego różnego pochodzenia z zastosowaniem: farmakoterapii, leczniczych blokad nerwów i splotów nerwowych, TENS, akupunktury, elektroakupunktury.
19. Schorzenia sutka (środy 15-20) Dr Zbigniew Kobylański - specjalista chirurg, specjalista endokrynolog: diagnostyka USG piersi,BAC - aspiracyjna celowana biopsja cienkoigłowa z badaniem histopatologicznym.
20. Rehablitacja mgr Anna Noworyta - fizjoterapeuta. Rehabilitacja w zakresie: zaburzeń ortopedycznych (złamania, zwichnięcia, skręcenia, stan przed i po operacjach ortopedycznych), zaburzeń neurologicznych (stany poudarowe, SM, SLA, urazy rdzenia kręgowego i inne), zaburzeń bólowych (bóle kręgosłupa, bóle stawów, bóle głowy), zaburzeń odpływu limfy (terapia przeciwobrzękowa), wad postawy, Kinesiology Taping- masaż leczniczy,relaksacyjny, PNF, medycyna ortopedyczna wg Cyriaxa.
21. Fizykoterapia mgr Anna Noworyta - fizjoterapeuta.Fizykoterapia w zakresie: laseroterapia, ultradźwięki (fala ciągła i pulsująca), elektroterapia (20 różnych typów prądów, przeciwbólowe prądy TENS, diadynamik, podczerwień, jonoforeza, magnetoterpia.
22. Stomatologia - usługi w zakresie stomatologii dzieci i dorosłych:leczenie w znieczuleniu miejscowym, leczenie z użyciem komputera znieczulenia The Wand, odbudowa złamanych i zniszczonych zębów, stomatologia estetyczna (m.in. wybielanie zębów,mikroceramiczne i nanoceramiczne kompozyty hybrydowe: GC GRADIA DIRECT, Ceram X Mono), endodoncja (specjalistycznego kanałowego leczenia zębów), wybielanie zębów martwych, wybielanie lampą Bio White Accelerator, profilaktyka próchnicy, laseroterapia, cyfrowe RVG - zdjęcia rentgenowskie.
23. Stomatologia dziecięca- usługi w zakresie stomatologii dzieci.
24. Chirurgia stomatologiczna (piątki 9-13) Dr Krzysztof Suska: zabiegi stomatologiczne w uśpieniu(sedacji głębokiej prowadzonej przez lekarza anestezjologa), usuwanie zębów jedno- i wielokorzeniowych, usuwanie zębów ósemek, zwanych zębami mądrości, chirurgiczne usuwanie zębów całkowicie zatrzymanych, chirurgiczne usuwanie zębów leżących poza łukiem, zabiegi resekcji wierzchołków korzeni,usuwanie torbieli,podcinanie wędzidełka dłutowanie zęba.
25. Protetyka (wtorki 14-20,środy 14-20,czwartki 8-13) Dr Krzysztof Zieliński- akrylowe protezy całkowite i częściowe, protezy szkieletowe standardowe, szynoprotezy szkieletowe, protezy szkieletowe kombinowane (bezklamrowe) wykonane na elementach precyzyjnych, korony i mosty porcelanowe, mosty (szynowanie zębów) z wykorzystaniem technologii włókien szklanych,podparcia szklane, leczenie dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych z zastosowaniem relaksacyjnych szyn zgryzowych.
26. Diagnostyka
EKG spoczynkowe
Holter EKG
Holter RR ciśnieniowy
USG jama brzuszna (codziennie), nerki, tarczyca, przytarczyce, ślinianki, węzły chłonne, sutki, prostata, jądra (moszna), zmiany skórne
USG doppler - przepływ w naczyniach (color duplex, triplex): tętnice szyjne i wewnątrzczaszkowe, układu podstawnego, kończyn
Spirometria płuc
Dermatoskopia i wideodermatoskopia
Rinoskopia
Laryngoskopia lupowa
Tympanometria
Audiometria
RVG stomatologiczne
diagnostyka laboratoryjna Biopsje cienkoigłowe celowane z badaniem histopatologicznym
27. Kriochirurgia dermatologiczna
28. Leczenie łuszczycy (naświetlania UVB 311, PUVA, RePUVA)
29. Wizyty domowe na terenie aglomeracji śląskiej - cały tydzień 10-18- telefony kontaktowe: 517 422 112 i 501 857 039
3843
38433843
mapa dla NZOZ UNI-MED CENTRUM MEDYCZNO-STOMATOLOGICZNE Ilość wyświetleń : 673713
::  
PRYWATNA PRZYCHODNIA LEKARSKA Barbara Frycz Domańska i Henryk Domański S.J.
41-403  Chełm Śląski
Imielińska  189
tel. Rejestracja Przychodni: tel. +48322255879; +48604111356, Rejestracja Rehabilitacji: tel +48322239714
Czynne : Rejestracja Przychodni: tel. +48322255879; +48604111356, Rejestracja Rehabilitacji: tel +48322239714
Godziny Rejestracji telefonicznej: Pn - Pt. : 8.00 do 18.00.

Url: www.nzozppl.pl
e-mail: rejestracja.ppl@gmail.com
Refundacja świadczeń:
NFZ; Medicover; TU PZU Pomoc

Obszar działania:
Chełm Śląski; Imielin; Bieruń; Lędziny; Mysłowice; Katowice; Jaworzno; Oświęcim, Chełmek, Sosnowiec, Libiąż

Wykaz komórek organizacyjnych:

Przychodnia Lekarza Rodzinnego
Przychodnia Specjalistyczna
Poradnia Kardiologiczna
Poradnia Endokrynologiczna
Poradnia Ginekologiczna ( Elektro i Krio chirurgia )
Poradnia Dermatologiczna
Poradnia Neurologiczna
Poradnia Naczyniowa
Pracownia EKG i Ergometrii ( EKG wysiłkowe, Holter EKG, Holter RR )
Pracownia USG i Echokardiografii ( UKG )
Pracownia Diagnostyczna
Punkt Poboru Materiału do Badań Laboratoryjnych
Zakład Fizjoterapii

Poradnia Rehabilitacji Leczniczej
Profilaktyka Chorób Sercowo-Naczyniowych
Profilaktyka Chorób Oskrzeli i Płuc
Profilaktyka Raka Piersi
Profilaktyka Raka Szyjki Macicy
Profilaktyka Innych Chorób

2515
25152515
mapa dla PRYWATNA PRZYCHODNIA LEKARSKA Barbara Frycz Domańska i Henryk Domański S.J. Ilość wyświetleń : 589929
 

Powrót do katalogu branżowego

Szukaj w Katalogu Medycznym

Zadzwoń !

Narodowy Fundusz Zdrowia
Narodowy Fundusz Zdrowia Śląsk
Narodowy Fundusz Zdrowia Opole
Ministerstwo Zdrowia

Izby Lekarskie
Izby Pielęgniarskie
Izby Aptekarskie
Śląska Izba Lekarska w Katowicach
Izba Lekarska w Częstochowie

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych

Okręgowa Izba Aptekarska w Częstochowie
Śląska Izba Aptekarska w Katowicach

SANEPID

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Katowicach


Ważne telefony

Dyżur stomatologiczny
Pierwsza Pomoc
Żółty Tydzień
Śląski WOK


Encyklopedia Zdrowia

Statystyki    Statystyki

Statystyki 2